Föremål som liknar oljemålning R Olsson
8258 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 september 2023
7173 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 28 augusti 2023
6455 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 30 augusti 2021
6334 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 3 maj 2021
2135 Oljemålning
Signerad R Olsson, -62, stol, 73x55. Olja på duk
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2019
9448 Oljemålning
R Olsson, Stol, 73x55
Såld: 500 kr
Såldes den 28 mars 2016
7231 Oljemålning
Ingmar Olsson, landskap, 24x33
Såld: 100 kr
Såldes den 3 oktober 2011
6447 Oljemålning
E. R Olsson, Norrbro, 19x27
Såld: 300 kr
Såldes den 31 augusti 2009
8418 Oljemålning
Gunnar olsson, "Fiskestugor", 42 x 53, -74
Såld: 100 kr
Såldes den 13 augusti 2007